Header - H1 yel.jpg Header - Kinderen.jpg Header - Myra terras.jpg Header - Myrasokken senior.jpg Header - Publiek 1.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D1 Ronesca Plug V4 ASM Training
16:30 - 17:30 Jongens D2 Isis Vrolijks
Olivier Maclachlan
V4 ASM Training
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Britt Webster V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Gioia Taverna
Sophie Ennachat
V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D6 V3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Noor Tetteroo
Sebastiaan van Dijen
V4 ASM Training
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Fleur Maclachlan
Koen Brommet
V4 ASM Training
17:30 - 18:30 Jongens 8E3 V4 ASM Training
17:30 - 18:00 Jongens D1 Ronesca Plug V1 - AB
17:30 - 18:00 Jongens D2 Isis Vrolijks
Olivier Maclachlan
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 V4 ASM Training
18:00 - 18:30 Jongens C1 Gaby Heins
George Swart
V1 - AB
18:00 - 18:30 Jongens C2 Peter den Hartog
Jochem Heins
V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Lotte Olland
Nienke van Leeuwen
V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Noa Prins
Seger van Zanen
V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D1 Erin Schurink
Joost Vink
V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Erin Schurink
Luna de Winter
V2 - CD
18:30 - 19:30 Jongens C1 Gaby Heins
George Swart
V4 ASM Training
18:30 - 19:30 Jongens C2 Peter den Hartog
Jochem Heins
V4 ASM Training
18:30 - 19:30 Jongens C3 Jette Mulder V1 - AB
18:30 - 19:30 Jongens C4 V1 - CD
19:00 - 22:00 Bedrijfs Hockey Trainingsgroep V2
19:00 - 20:30 Jongens B1 Lysanne Kolff
Thomas van Dijk
V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Jasper van der Meulen V3 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Hans Vlek
Nina van Gulik
V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Bjorn van der Dussen
Job Mulder
V1 - CD
20:30 - 22:00 Bedrijfs Hockey Trainingsgroep V3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D1 Erin Schurink
Joost Vink
V4 ASM Training
16:30 - 17:30 Meisjes D2 Erin Schurink
Luna de Winter
V4 ASM Training
17:30 - 18:30 Jongens D1 Ronesca Plug V3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D2 Isis Vrolijks
Olivier Maclachlan
V3 - CD
17:30 - 18:30 Jongens D3 Sarah Dorscheidt V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D4 Noa Varenhorst V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Fleur de la Haije
Mila Wegloop
V4 ASM training
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Kiki Holla V4 ASM training
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Lucas Berntsen
Surya Bergers
V4 ASM training
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 V4 ASM training
17:30 - 18:00 Meisjes D1 Erin Schurink
Joost Vink
V1 - AB
17:30 - 18:00 Meisjes D2 Luna de Winter V1 - CD
18:00 - 18:30 Meisjes C1 Lotte Olland
Nienke van Leeuwen
V1 - AB
18:00 - 18:30 Meisjes C2 Noa Prins
Seger van Zanen
V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Lysanne Kolff
Thomas van Dijk
V1 - CD
18:30 - 19:30 Jongens C1 Gaby Heins
George Swart
V2 - AB
18:30 - 19:30 Jongens C2 Jochem Heins
Peter den Hartog
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Hans Vlek
Nina van Gulik
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Bjorn van der Dussen
Job Mulder
V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thijmen Brand V3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C1 Lotte Olland
Nienke van Leeuwen
V4 ASM Training
18:30 - 19:30 Meisjes C2 Noa Prins
Seger van Zanen
V4 ASM Training
19:30 - 21:30 Heren 01 Maarten Sier
Stefan de Leeuw
V2
20:00 - 22:00 Dames 01 Jeroen Bune
Lotte Olland
V1
20:00 - 21:30 Dames 02 Erik Koridon
Stijn Esser
V3 - AB
20:00 - 22:00 Heren 02 Alexander van Montfoort V4
20:00 - 21:30 Heren 06 Thomas van Dijk V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamins Groep 1 V1 - D
15:00 - 16:00 Benjamins Groep 11 V1 - AB
15:00 - 16:00 Benjamins Groep 12 V1 - AB
15:00 - 16:00 Benjamins Groep 13 V1 - AB
15:00 - 16:00 Benjamins Groep 14 V1 - AB
15:00 - 16:00 Benjamins Groep 15 V1 - D
15:00 - 16:00 Benjamins Groep 16 V1 - D
15:00 - 16:00 Benjamins Groep 2 V1 - D
15:00 - 16:00 Benjamins Groep 3 V1 - C
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E4 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens F1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens F2 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F1 V3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F2 V3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F3 V3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F4 V3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F5 V3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F6 V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E6 V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Gioia Taverna
Sophie Ennachat
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D6 V2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A2 V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A3 V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A4 V4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Joëlle Vos V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B4 V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B5 V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Sabine de Wit V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 V2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 04 V2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 07 V1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 08 Carel Möller V1 - AB
19:30 - 21:00 Dames Veteranen A V2 - AB
19:30 - 21:00 Jong Dames 1 V3 - AB
19:30 - 21:00 Jong Dames 2 V3 - CD
19:30 - 21:00 Jong Dames 3 V4 - AB
19:30 - 21:00 Jong Dames 4 V4 - CD
21:00 - 22:30 Heren 03 V2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 04 V2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 05 V3 - AB
21:00 - 22:30 Heren 08 V4 - AB
21:00 - 22:30 Heren Jong 01 V3 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A V1 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen B Carel Möller V1 - AB
21:00 - 22:30 Trimmers Woensdag V4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D3 Sarah Dorscheidt V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D4 Noa Varenhorst V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens D1 Ronesca Plug V3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D2 Olivier Maclachlan
Isis Vrolijks
V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C1 Lotte Olland
Nienke van Leeuwen
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C2 Noa Prins
Seger van Zanen
V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Erin Schurink
Joost Vink
V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Erin Schurink
Luna de Winter
V4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Hans Vlek
Nina van Gulik
V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Bjorn van der Dussen
Job Mulder
V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Lysanne Kolff
Thomas van Dijk
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Jasper van der Meulen V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Gaby Heins
George Swart
V3 - AB
18:30 - 19:30 Jongens C2 Jochem Heins
Peter den Hartog
V3 - CD
18:30 - 19:30 Jongens C4 V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thijmen Brand V4 - AB
19:30 - 22:00 Heren 01 Maarten Sier
Stefan de Leeuw
V1
20:00 - 22:00 Dames 01 Jeroen Bune
Lotte Olland
V2
20:00 - 22:00 Dames 12 Carel Möller V4 - CD
20:00 - 22:00 Heren 02 Alexander van Montfoort V3
20:00 - 22:00 Heren 06 Thomas van Dijk V4 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E4 V2 - CD
16:00 - 17:00 Jongens F1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens F2 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F1 V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F2 V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F3 V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F4 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F5 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F6 V1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Noor Tetteroo
Sebastiaan van Dijen
V2
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 Fleur Maclachlan
Koen Brommet
V2
17:00 - 18:00 Jongens 8E3 Alexandra van Klaveren V2
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E5 V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E6 V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Fleur de la Haije
Mila Wegloop
V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Kiki Holla V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Britt Webster V3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C3 Jette Mulder V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Gina Backer V1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E4 Lucas Berntsen
Surya Bergers
V1
18:00 - 19:00 Meisjes 8E5 V1
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Sabine de Wit V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 V2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 02 Erik Koridon
Stijn Esser
V1
19:00 - 20:00 Meisjes A2 V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Joëlle Vos V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 V3 - CD
20:00 - 21:30 Jong Dames 4 V2
20:00 - 21:00 Meisjes A3 V3 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A4 V3 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 09:30 Funkey Dolfijnen V2 - D
08:45 - 09:30 Funkey Giraffen V2 - D
08:45 - 09:30 Funkey Hamster V2 - D
08:45 - 09:30 Funkey Konijnen V2 - D
08:45 - 09:30 Funkey Krokodillen V2 - C
08:45 - 09:30 Funkey Leeuwen V2 - C
08:45 - 09:30 Funkey Olifanten V2 - C
08:45 - 09:30 Funkey Paarden V2 - C
08:45 - 09:45 Mini Benjamins Groep 20 V2 - A
08:45 - 09:45 Mini Benjamins Groep 21 V2 - A
08:45 - 09:45 Mini Benjamins Groep 22 V2 - A
08:45 - 09:45 Mini Benjamins Groep 23 V2 - A
08:45 - 09:45 Mini BEnjamins Groep 24 V2 - B
08:45 - 09:45 Mini Benjamins Groep 25 V2 - B
08:45 - 09:45 Mini Benjamins Groep 26 V2 - B
08:45 - 09:45 Mini Benjamins Groep 27 V2 - B
10:00 - 11:15 G1 Marjolein Selier
Tobias Mierlo
V2
10:00 - 11:15 G2 Jette Mulder
Lieke Mulder
Marjolein Selier
V2
10:00 - 11:15 G3 Fien van Beveren
Lois Schopman
Madelief Wilhelmis
Marjolein Selier
V2
10:00 - 11:15 G4 Britt de Maar
Pepijn Mierlo
Teun Corman
Thieme van Montfoort
Thomas Meinesz
V2

Twitter