Header - H1 yel.jpg Header - Kinderen.jpg Header - Myra terras.jpg Header - Myrasokken senior.jpg Header - Publiek 1.jpg
Dit schema loopt van 11-1-2021 t/m 17-1-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Erin Schurink
George Swart
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Anna Dado
Noor Tetteroo
V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Elisa Rolink
Gina Backer
V2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C1 Hans Vlek V3 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C2 Gaby Heins
Jochem Heins
V3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens D1 Thijmen Brand
Sebastiaan van Dijen
V1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens D2 Minne Sekuur
Lieke Tetteroo
V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Lotte Olland
Nina van Gulik
V2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Pepijn Mierlo V2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Job Mulder
Juriaan Harm
V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Seger van Zanen V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 George Swart
Stijn Esser
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Ronesca Plug
Jasper van der Meulen
V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens C2 Gaby Heins
Jochem Heins
V3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D1 Thijmen Brand V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D2 Minne Sekuur
Lieke Tetteroo
V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C2 Pepijn Mierlo V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Erin Schurink
George Swart
V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Anna Dado
Noor Tetteroo
V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Patrick Bloebaum
Thomas van Dijk
V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Job Mulder
Juriaan Harm
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Hans Vlek
Boyd de Wit
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 George Swart
Stijn Esser
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Ronesca Plug
Thijmen Brand
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Jasper van der Meulen V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Lotte Olland
Nina van Gulik
V3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Teun Wildschut
Tijmen Dop
V1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D3 Koen Brommet
Take Lokenberg
V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Joaquin Zschuschen
Leeroy Zschuschen
V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Emma van Beek
Riet Molenaar
V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Babette Mokkenstorm
Lieke Tetteroo
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Joƫlle Vos V1
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Lysanne Kolff
Pepijn Mierlo
V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens C2 Gaby Heins
Jochem Heins
V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens D1 Thijmen Brand
Sebastiaan van Dijen
V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D2 Minne Sekuur
Lieke Tetteroo
V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C2 Pepijn Mierlo V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Erin Schurink
George Swart
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Anna Dado
Noor Tetteroo
V3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Job Mulder
Juriaan Harm
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Seger van Zanen V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Hans Vlek
Boyd de Wit
V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 George Swart
Stijn Esser
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Ronesca Plug
Thijmen Brand
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Lotte Olland
Nina van Gulik
V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jasper van der Meulen V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Patrick Bloebaum
Thomas van Dijk
V1 - AB

Hoodsponsors

Instagram