Header - H1 yel.jpg Header - Kinderen.jpg Header - Myra terras.jpg Header - Myrasokken senior.jpg Header - Publiek 1.jpg
Junioren
Onder 10
Onder 09
Onder 08
G-Hockey
Meisjes Top
MO18-1 - MHC Alliance MO18-2
11:20 - Veld 2
Fluiten:Lars Rupert en Emiel Oswald
Meisjes Breedte
MO18-2 - AH & BC MO18-6
17:25 - Veld 1
Fluiten:Arold Boekhout en Reinier Ringelink
Meisjes Top
MO16-1 - MHC de Kikkers MO16-1
15:35 - Veld 1
Fluiten:Edwin van Gorkum en Remon Guitjens
Meisjes Sub Top
MO16-2 - Hockeyclub AMVJ MO16-3
14:30 - Veld 4
Fluiten:Lennart van Trigt en Kris van Dijkman
Meisjes Breedte
MO16-3 - AMHC FIT MO16-2
17:25 - Veld 3
Fluiten:Tony Donicie en Vera Willebrand
Meisjes Sub Top
MO14-2 - Hockeyclub AMVJ MO14-3
11:55 - Veld 1
Fluiten:Chiel-jan Delis en Bart Wittgen
Meisjes Breedte
MO14-3 - MHC de Kikkers MO14-2
10:50 - Veld 4
Fluiten:Noortje Semmelink en Jolanda Buitjes
MO14-4 - Hockeyclub AMVJ MO14-5
12:40 - Veld 4
Fluiten:Erik Buuts en Jeroen Fronczek
MO14-5 - Xenios MO14-4
15:00 - Veld 2
Fluiten:Yvonne van der Lelie en Paula Kinkel
MO12-3 - HMHC Saxenburg MO12-2
08:45 - Veld 3
Fluiten:Alen Kovacevic en Piet-Hein Berkhout
MO12-4 - AMHC Westerpark MO12-2
09:00 - Veld 4
Fluiten:Adinda Weltevrede en David Wilcox
MO12-5 - A.M.H.C. Rood-Wit MO12-5
10:05 - Veld 1
Fluiten:Barend Jenje
MO12-7 - Hockey Vereniging Abcoude MO12-3
13:45 - Veld 3
Fluiten:Christiaan Nederhof en Gui Chen
Meisjes O10
MO10-Blauw - H.C. Haarlem MO10-Rood
12:10 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MO10-Groen - AHC IJburg MO10-3
10:35 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MO10-Paars - Alkmaarsche M.H.C. MO10-4
12:10 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes O9
MO9-Blauw - Z.H.C. de Kraaien MO9-1
08:45 - Veld 1
Nog geen scheids. ingepland
MO9-Paars - Xenios MO9-Groen
08:45 - Veld 1
Nog geen scheids. ingepland
MO9-Rood - HC Athena MO9-Rood
08:45 - Veld 1
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes O8
MO8-Geel - H.C. HISALIS MO8-1
08:45 - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
MO8-Groen - HIC MO8-Lila
08:45 - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
Jongens Top
JO18-1 - GHBS JO18-1
13:45 - Veld 1
Nog geen scheids. ingepland
Jongens Breedte
JO18-4 - MHC de Kikkers JO18-2
16:50 - Veld 2
Fluiten:Emiel Oswald en Jan de Kleijn
JO16-3 - MHC Alliance JO16-3
15:35 - Veld 3
Fluiten:Guus Mulder en Marc Somberg
Jongens Sub Top
JO14-2 - THC Hurley JO14-4
13:10 - Veld 2
Fluiten:Rick van Dorst en Linda Bijl
Jongens O10
JO10-Geel - AHC IJburg JO10-2
10:35 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MV
G3 - HC Bloemendaal G1
10:00 - Veld 2
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten

Hoofdsponsors

Instagram